Služby

Řízené degustace

Standardní nabídka:
Zajišťujeme řízené degustace pro skupiny min. 10 osob, které jsou prováděny ve sklepích „Pod starou ředitelnou“. Výklad je doplněn o praktickou ochutnávku vín. K vínu se podává povinné sousto. Základní cena této degustace je 500 Kč/osoba (cena je bez DPH).

Celovečerní nabídka:
Skládá se ze základní ochutnávky a večerního posezení, které je doplněno o studenou a teplou kuchyni. Možnost objednání cimbálové muziky. Základní cena je 1000 Kč/osoba (cena je bez DPH). Velmi vhodné jako firemní večírky atd. Vše samozřejmě záleží na vzájemné dohodě.

Objednávky: viz. Kontakty


Vína s firemní etiketou
Nabízíme Vám možnost Vámi vybraná vína opatřit etiketou s Vaším logem firmy či textem. Je to výborný způsob prezentace Vaší firmy při různých příležitostech.
Na naší bianco etiketu dotiskneme logo Vaší firmy, text, nebo jiný grafický návrh, který nám zašlete v elektronické podobě (ve formátu.jpg). Váš návrh graficky zpracujeme tak, aby jej šlo umístit na etiketu a po Vámi odsouhlasené korektuře vytiskneme a umístíme na láhve.
Tuto službu je nutné vždy předem konzultovat, z důvodů velikosti objednávky, způsobu dodání a termínu realizace. Minimální počet lahví je 100 ks od jedné odrůdy.
V případě menšího počtu než 100 ks lahví, lze označení logem vyřešit formou samolepícího proužku pod etiketu.

Bližší informace o vínech pro firmy (tichá vína).