AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

O nás

O nás

Představujeme Vám vína a další produkty Rodinného vinařství VICAN z Mikulova Střední vinařské školy Valtice, jediné svého druhu v České republice.

Pro osobní spotřebu, rodinné oslavy, svatby, mimořádné události i pro gastronomii Vám nabízíme kvalitní bílá, růžová i červená vína, která získávají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních přehlídkách. Vybírat můžete odrůdy typické pro Mikulovskou vinařskou podoblast, rovněž speciální edice, vína originální certifikace nebo vína vyráběná původní technologií starou více než 6 tisíc let. Doporučujeme Vám vína, která sami konzumujeme. Nelze je běžně zakoupit v obchodech, jsou vyrobena z ručně sbíraných hroznů garantovaného původu a jejich pečlivá produkce nemá charakter velkovýroby.

Firmám i živnostníkům připravíme tichá vína jako moderní reklamní předměty nebo vhodnou pozornost pro nejrůznější příležitosti. Součástí komplexního servisu je poradenství při výběru vína spojené s ochutnávkou, možnost grafického zpracování etiket, reklamních textů pro označení lahví i obalů na vína, doprava na místo určení a také potřebné daňové náležitosti. Využijte víno jako daňově uznatelný náklad.

Zajišťujeme řízené degustace i ochutnávky na firemních setkáních i oslavách. Na „míru“ Vám připravíme vinařský teambulding v okolí Valtic nebo Mikulova, naplněný zážitky z vinobraní, výroby vína, degustací pod vedením sklepmistrů i mnohé další aktivity.

Víno nás povznáší, činí nás pány a uvolňuje jazyky otrocké. (J.W. Goethe)


taste point - prodej vín

Oceněná vína

prodej vín Vinařství roku 2019

Sestavte si svůj karton

vyberte 6 různých lahví vín do 1 kartonu

Doprava zdarma

při nákupu nad 1500 Kč

Využijte tíchá vína

jako daňově uznatelný náklad pro firmy...

Ověření věku

Tento e-shop je určen pouze pro osoby starší 18 let.

Pokud jste plnoletý, klikněte na ANO pro vstup do e-shopu…