WORKSHOP – Výroba přírodní kosmetiky s vínem

Vážené dámy,

z lásky k vínu jsme v Plzni s mým partnerem k firmě Taste Point, která se zabývá distribucí vína, otevřeli vinotéku Wine Point, kde můžete najít nejlepší vína a další produkty Čech a Moravy, které sami vybíráme, protože kvalita za férové ceny pro Vás, je pro nás nejdůležitější.

Nejenže u nás najdete skvělé víno, ale pořádáme i spoustu degustací a akcí čistě spojených s tímto skvělým mokem. Pro mě jako ženu, lze víno spojit s dalšími aktivitami, které nás holky opravdu baví. Proto jsme se spojily s Míšou Suchou, abychom pro Vás připravily osvěžující sobotní podvečer.

Vaše Renata

Spolumajitelka vinotéky Wine Point

WORKSHOP – Výroba přírodní kosmetiky s degustací

Na workshopu Výroba přírodní kosmetiky s degustací se dozvíte spoustu informací, které je užitečné vědět pro výrobu domácí kosmetiky. Rovnou si odnesete dva skvělé výrobky, které si vyrobíte přesně na míru. Samozřejmě se skvěle pobavíte a ochutnáte nejlepší vína Čech a Moravy.

Kdy a kde?

18.2.2023 od 17:00

Prokopova 17, Plzeň

Jaké produkty si vyrobíte?

Balzám na rty, který si každý bude moci i jemně kolorovat. Balzám bude obohacen přírodní aktivní látkou, díky které bude:

  • Hydratovat a zvětšovat objem rtů
  • Dodávat oblasti rtů přirozeně pevnější a plnější vzhled
  • Obnovovat obrysy a definice rtů
  • Zesilovat hydrolipidový film

Krém na ruce, který si vyrobíte za pomoci jednoduché metody za studena. Krém s obsahem pečujícího ovesného hedvábí, který si odnesete v praktické hliníkové tubě.


Cena 990,- Kč na osobu zahrnuje:

  • Ingredience
  • Obaly na hotové výrobky
  • Know-how zkušené lektorky
  • 3 vzorky vína (1 vzorek = 1dcl vína)
  • Občerstvení (pečivo, sýry, olivový olej, ovoce …)

Délka kurzu                  cca 3 hodiny – (rozdělené do několika bloků)

Max. kapacita              10 lidí

Co s sebou Nepotřebujete žádné speciální pomůcky ani oblečení jen dobrou náladu.

Více info o lektorce:

Míša Suchá zasvětila již více než 13 let vymýšlení receptů na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jí a jejímu synovi. Časem začala sdílet recepty, znalosti, tipy a postřehy na blogu www.mishabeauty.cz . Později k tomu přidala vydání knih Zelená kosmetika a Minerální kosmetika. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Své vědomosti předává také prostřednictvím workshopů připravovala například pro časopis Bylinky Revue, sympozium farmaceutů v Brně, RC Chloumek, zaměstnance Stavební spořitelny Liška a řadu dalších.

Jako majitelka e-shopu www.kosuro.cz má přístup k mnoha surovinám na výrobu kosmetiky a domácích ekologických produktů a k řadě informací, které sdílí nejen se svými zákazníky. 

Jak se přihlásit?

Stačí zatelefonovat na +420 724 309 367 nebo napsat na email info@winepointplzen.cz

Sdílejte tento příspěvek...

Další příspěvky

Ověření věku

Tento e-shop je určen pouze pro osoby starší 18 let.

Pokud nejste plnoletý, nemůžete si prohlížet tento web.

Ověření věku

Tento e-shop je určen pouze pro osoby starší 18 let.

Pokud jste plnoletý, klikněte na ANO pro vstup do e-shopu…